| AnonimFaraPereche a întrebat:

Cum setez pe Youtube calitatea unui video sa fie mereu automat la cea mai mare posibilă? Să nu mai stau eu la fiecare videoclip sa o setez de la setările videoclipului?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Instalezi un plugin de-ala destept. Presupun ca te referi la desktop. Pentru telefon/tableta, nu stiu. Revenind la pluginuri, la Opera exista Magic Actions for YouTube™

| AnonimFaraPereche explică (pentru GabiDumitrescu):

Doar instalez extensia asta si atat? Sau trebuie sa fac si niste setari?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Nu ti se pare logic ca la orice extensie pentru ceva atit de complex cum e YT trebuie' sa mai faci si niste setari? Ea are niste defaults, dar cel mai bine e sa o bibilesti manual sa faci totul sa fie cum vrei tu.

| AnonimFaraPereche explică (pentru GabiDumitrescu):

Am văzut ca deja m-i se schimbase niste lucruri la yt automat dupa ce am instalat extensia. De asta intreb

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Exact, ti-a pus setarile implicite. Sper ca intr-un final ti-ai facut damblaua si totul e cum voiai sa fie.winking