| cFlorin a întrebat:

Cum si cand pot extrage banii din Google AdSense? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Ti-i trimite prin Western Union, iti dau ei un cod cu care tu te duci la banca sau la posta si-i iei. Western Union sau posta sunt singurele optiuni, n-ai cum sa-i iei prin card, paypal sau altceva. Si da, sunt sigur, pentru ca am luat odata banii de la adsense.

3 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Daca la sfarsitul unei luni ai cel putin 70 euro, pana la sfarsitul lunii urmatoare dupa ce fac verificari, daca totul este in regula ei iti trimit banii prin Western Union sau posta, depinde cum ai ales tu. Prin posta va mai dura 2-3 saptamani, prin WU iti ajung banii in urmatoarele 2 zile dupa ce-au terminat verificarile.

Răspuns utilizator avertizat
| Yandel a răspuns (pentru cFlorin):

Ti-i trimite prin Western Union, iti dau ei un cod cu care tu te duci la banca sau la posta si-i iei. Western Union sau posta sunt singurele optiuni, n-ai cum sa-i iei prin card, paypal sau altceva. Si da, sunt sigur, pentru ca am luat odata banii de la adsense.

| vnp a răspuns:

Banii se pot extrage cand ai ajuns la suma de 70 de euro.
Plata se face prin cec sau virament bancar (visa, mastercard... etc) cum doresti tu.
Numai bine.