| iΌĄηηĄ a întrebat:

Cum si in ce program pot transforma un video mp4 in mp3 happy [ doar audio il vreau ]. Multumesc anticipat. fundoi kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu YTD video downloader, dupa ce descarci, dai clic pe convert, apoi la "convert video to" alegi mp3, dai volumul la maxim si apoi dai clic jos pe "convert video", si. astepti. Ai grija sa alegi unde vrei sa se salveze.succes

| Electro622 a răspuns:

Pe www.youtube-mp3.com e exact acelasi program pe care l-a zis si ramon 2473 e foarte folositor, eu il folosesc pentru a imi pune muzica pe iphone! sper ca te-am ajutat