| l33l0u a întrebat:

Cum sterg adresele de e-mail din "memoria" facebook-ului? De fiecare data cand dau sa scriu mail-ul, facebook-ul imi sugereaza alte mail-uri in bara de jos.Cum sterg aceste adrese? Mentionez ca am incercat Delete History si nu am mers. sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pretenash...in functie de ce browser de internet ai,(de exemplu daca ai firefox) mergi la options > security > saved paswords >...si acolo ai si adresele de mail salvate si le stergi pe toate! te reantorci pe facebook si iti introduci adresa corecta sau dorita de tine!
Dar ia zi sincer...cate conturi ti'ai facut pe facebook?! sau de la acelasi calculator folosesc mai multi facebookul?hee hee

| Daniela_Stan_1974 a răspuns:

Nu functioneaza tot ramane