| Mirela0876 a întrebat:

Cum șterg de pe Facebook filmele, cărțile pe care le-am pus la "despre"?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Intri pe profilul tău la despre, iar acolo ai lista cu filmele și cărțile care îți plac. Dai click pe fiecare în parte, se va deschide pagina cu filmul respectiv și tot ce trebuie să faci e să dai dislike. Procedezi așa cu tot ce vrei să stergi.

| Mirela0876 explică (pentru Andreeush):

Cum dau dislike?

| Andreeush a răspuns (pentru Mirela0876):

Tu ai dat like la acele pagini și acum vrei să nu îți mai apară la informații. Retrage-ți like înapoi.