| anOnimus1997720 a întrebat:

Cum sterg istoricul de la YouTube pe telefon?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Cea mai buna metoda de a sterge toate datele cu privire la o aplicatie, ar fi sa mergi in managerul de aplicatii, acolo sa dai de you tube si sa dai delete cache si delete app data.

| TheLitlleKitty a răspuns:

Este simplu... Dai la optiuni in coltul stang sus, apesi unde scrie istoric, apoi iti va arata videoclipurile accesate iar in dreapta lor sunt 3 puncte, dai pe ele si selecteZi stergere

| Familistu96 a răspuns:

Pe un Samsung Galaxy Young ar fi simplu: Optiuni -> Setãri -> Stergeti istoricul cãutãrilor. Nu stiu dacã se potriveste cu al tãu.

| anOnimus1997720 explică:

Mersi am intrebat ca am un telefon de...