| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg mai rapid mail-urile? As dori ceva de genu : Bifez Facebook si sterge toate mail-urile trimise de la el!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Dai sus dupa ce apar toate mesajele, selectezi cui vrei sa stergi conversatia, apesi sus pe actions si delete conversations (sterge toata conversatia) sau delete mesages (stergi doar care vrei tu bifand de la aceea persoana).

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

Buna sa intelegi ca doresti sa stergi mail-urile primite pe adresa ta personala! daca ai cont pe yahoo atuncea selectezi un singur mail de fb de ex si la optiunea more. dai sa creezi un filtru si sa muti mailurile intr-un folder si apoi toate mailurile vor fi in acest folder si poti selecta de sus toate mailurile si delete! Bafta