| Anonim749230 a întrebat:

Cum sterg mesajele de pe facebook dar ma intereseaza sa i se stearga si celui cu care am vorbit...Stiu sa sterg mesajele doar ca nu stiu cum sa i se stearga si lui...Adica daca eu sterg conversatia vorbita cu cineva nici lui sa nu-i mai apara? Stiti vreo solutie,

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Nu se poate.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp ca nu ai acces la contul lui sa le stergi nu ai nicio alta posibilitate

| TOOL a răspuns:

Nu ai cum tu le poti sterge doar tie, cere-i si lui sa stearga conversatia daca asta iti doresti.