| Polonicxd a întrebat:

Cum șterg o conversație de pe messenger din telefonul unei persoane? Mă refer la faptul că nu vreau ca acea persoană să facă publică acea conversație, l-am blocat pe facebo.ok, dar nu știu dacă încă mai vede conversația...( gen să facă screenshot la ea...).

Răspuns Câştigător
| MariaTeodora22 a răspuns:

Chiar daca i-ai dat bloc tot poate vedea convesatia, nu cred ca se poate sterge conversatia doar daca o stergi direct din telefonul acelei persoane

1 răspuns:
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Nu cred ca e posibil.