| Deasonyka a întrebat:

Cum sterg o conversatie de pe olx atat pentru mine cat si pentru el?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iar ai facut prostii?
E ca pe email cand stergi emailul pe care l-ai trimis, mesajul trimis celuilalt ramane.
Deci nu poti sterge tu si mesajul celuilalt decat pe al tau.
Spune-ne in mare ce s-a intamplat cam ce ati spus fiecare si iti spunem noi daca exista probabilitate sa te dea in judecata sau nu.ori ai dat o teapa?

| zilog a răspuns:

Are buton sterge doar pentru tine
daca le-ai facut ceva propuneri
ele raman scrise la ei
in contul lor
tu nu poti sa le stergi de cat pe cele pe care le vezi doartu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand sa te apuci de hack, este posibil ca textu sa ramana daca nu poti sterge contul definitiv din baza lor de date. (unele site-uri au posibilitatea de a sterge definitiv contul, de obicei doar il dezactiveaza momentan dar se poate reactiva si inca exista in baza de date)

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu s-a referit la vreun hack ci a crezut ca daca sterge mesajul sau e sters si mesajul la celalalt.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu se poate

| Deasonyka explică:

Trebuie sa se poata. Dezactivez contu.Am o conv cu unu si acolo e scris tot si ma da in judecata...