| dnydnydnydny a întrebat:

Cum sterg o persoana dintr-o poza?

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca te referi la decuparea persoanei: Photoshop. Daca te referi la decuparea normala, poti cu Paint, PhotoScape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca photoscape sau photoshop, sunt cele mai eficiente programe de editare.

| ChioLino a răspuns:

Iti recomand PhotoShop cs6 pentru a decupa persoana din poza sau a face trucaje!

| Gabriel_Gaby_1999 a răspuns:

Incearca cu pizap.com,acolo ai o chestie unde pui poza si dupa tai ceea ce vrei din poza

| farucko7602 a răspuns:

Intri în programul de editare al telefonului/calculatorului și apeși "decupare" dacă e la margine dacă e la mijloc nu știu

| dnydnydnydny explică (pentru farucko7602):

Nu decupare ci sa,, dispara '' persoana respectiva