| maddyyyyy a întrebat:

Cum sterg o poza de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dai clickk pe ea si dai la ''sterge fotografia''

| MrAngelus a răspuns:

Dai click pe poza si sus, in coltul din dreapta, langa X (close), este o rotita. Dai click si alegi "sterge asceasta fotografie">

Sursa: http://www.tpu.ro/timp-liber/cum-sterg-poze-de-pe-facebook-dau-funda/

| costel121 a răspuns:

1.intri pe profilul tau
2.intri pe albumul cu poza respectiva
3.intri pe poza respectiva cauti pe acolo prin dreapta ''editeaza'' dai pe el si dupa aceea iti va aparea niste locuri in care sa schimbi descriere, sa o stergi, sa spui unde a fost facuta poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe poza, ca sa se mareasca, apoi vei vedea ca sub poza marita iti apare optiuni, apesi acolo apoi dai stergere!

Răspuns utilizator avertizat
| Schweitzer a răspuns:

Dai click pe ea, se face mare, dai la options si dai delete. Bafta!

| Lykee a răspuns:

Dai pe poza si undeva in coltul din dreapta e o rotita, apesi pe ea si iti arata mai multe si dai CLICK pe Stergere. Asta-i tot. Funda?

| AlExFr3Sh a răspuns:

Dai la optiuni si stergi. Funda?

| zuzi1998 a răspuns:

Apesi click pe poza si o sa vezi ca jos la poza daca dai cu mouse-ul, o sa iti apara mai multe chestii, tu dai la optiuni si acolo o sa iti apara 'Delete photo'. Funda?