| Lovely_6403 a întrebat:

Cum sterg pozele de pe Facebook? Dau fundita ( fiti cat mai expliciti )

13 răspunsuri:
| robinho17 a răspuns:

Pai dai click pe poza astfel incat sa iti apara mare, si apoi in josul fotografiei, in stanga iti apar diferite optiuni legate de ea, printre care si stergere sau delete.

| ThinkAgain a răspuns:

Ok!
deci daca vrei sa stergi o singura poza procedezi astfel:
1.intri pe poza (k si cum ai vrea sa o vezi)
2.in partea dreapta jos apar urmatoarele lucruri:
-eticheteaza acesta fotografie
-adauga locatie
-descarca
-adauga k fotografie de profil
-STERGE ACESTA FOTOGRAFIE
dai click pe sterge si te intreaba daca esti sigura k vrei a tergi aceasta fotografie daca da dai pe CONFIRMA (poate ai facebook`ul in engleza apare ceva gen DELETE THIS PHOTO, cred prcedezi tot asa)

daca vrei sa tergi un album procedezi astef:
1 intri in album(la fel ca mai sus k si cum ai cauta o poza)
2 dai click acolo sus pe EDITEZA ALBUMUL(etse putin mai jos de numele albumului)
3.in partea stanga jos apare :
-editeaza fotografiile
-STERGE ALBUMUL
4 dai pe STERGE ALBUMUL si dai pe confirma

P.S: la EDITEZA FOTOGRAFIILE (se afla langa STERGE ALBUMUL ) daca intrti acolo poti sa puti fografiile de la un album la altul

sper ca te-am ajutat!

| ThinkAgain a răspuns:

Scuze!
dar unde e funda?
nu neaparat pentru mine dar asa ai promis!
app ai reusit sa stergi fotografii?/?

| Pisique a răspuns (pentru ThinkAgain):

Bănuiesc că ori a fost vrăjeală ori a uitat să intre pe TPU. happy Nu-ți fă griji, își va da ea seamă o dată.

| ThinkAgain a răspuns (pentru Pisique):

Asta sper si eu happy

| Pisique a răspuns:

1.Dai click pe poza care vrei să o ștergi.
2.Dai în josul fotografiei care vrei să fie ștearsă
3.O să găsești în josul fotografiei (lângă comentarii) un scris cu albastru : „Delete this photo" sau „Șterge fotografia", dai click pe ea apoi dai pe OK și ți s-a șters poza.
Am fost explicită? :3 Fundă dacă dorești

| ciprianftw a răspuns:

Deci. 1.Intri pe www.facebook.com, in stanga sus iti apare numele tau dai click pe el, dai pe fotografii, dupa aceea iti alegi o poza pe care vrei sa o stergi, dai click pe ea si in dreapta jos scrie asa : Etichetează această fotografieAdaugă LocaţiaDescarcăAdaugă ca fotografie de profil
Şterge această fotografie.

Dai pe sterge aceasta fotografie. Dupa aceea iti va aparea acest mesaj : Eşti sigur că vrei să ştergi această fotografie? si dai confirm.

| ramonaan a răspuns:

Dai pe poza ta si scrie jos langa unde dai comentarile si scrie in dreapta strege poza sau delet this photo.te rog fundabig grinbig grin

| HunnieBunnie a răspuns:

Dai la tine la profil ok? si dai acolo la poze si dai la un album la care vrei sa stergi o poza. asa... poza e pe mijloc si acolo in dreapta este descara; poza de profil ma rog. asa. si e acolo sterge poza si dai acolo... nusj daca am spus explicit. dar nu prea ma pricep la explicat MA ROG straight face big grin sper sa-ti fiu de ajutor mereu sterg poze.

| alin62 a răspuns:

Sall, Dai click pe poza astfel incat sa iti apara mare, si apoi in josul fotografiei, in stanga iti apar diferite optiuni legate de ea, printre care si stergere sau delete.

| DanutsaVl a răspuns:

Dai jos.j in dreapta. Skrie " Sterge aceasta fotografie " Si dau acolo.
Funditabig grin?

| EiFasss a răspuns:

Buna! pai este foarte simplu, pentru inceput intri pe facebook pe contul tau si dai la fotografia pe care vrei s ao stergi cand ti s`a deschis imaginea in partea dreapta jos scrie: eticheteaza aceasta fotografie. sterge aceasta fotografie. dai acolo si ti s-a sters! succes! fundita?

| dadalanu a răspuns:

Dai la poze (daca vrei sa stergi albumul dai pe un album dai la editeaza album si jos iti arata sterge album) pentru poza dai pe una pe care vrei sa o stergi si unde se scriu comentariile sus la numele tau iti arata cand a fost facuta poza si langa iti arata o chestie dai clik pe ea si iti apare editeaza confidentialitate privind album dai clik si iti arata stergere