| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg prieteni de pe facebook? Nu gasesc nicaieri

4 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Buna
intri in lista de prieteni, si in dreapta sus ai un buton editare prieteni, il apesi si apoi iti apare lista ta de prieteni si cand duci cursorul pe un prieten iti va aparea in dreapta un X apesi pe el si alegi sterhe prieten! bafta

| traceurpkvictor a răspuns:

Nu poti pe toti sau cel putin nu stiu eu dar daca vrei sa stergi cate unu intrii pe pagina lui de fb si pe coloana aia cu poza e undeva mai jos sterge

| 101097 a răspuns:

Intri pe profilul pr tau, si este in josul paginii Report/Block This Person
, dai acolo si il stergi:d. si daca poti sa-mi rasp la intrebarea mea. ar fi tare:d. vreau nume de fb. gen Rallu bwa. auci. etclove struck. ma poti ajuta >big grin

| MityMarius a răspuns:

Account in dreapta sus extrem edit friends si in dreapta numelui ai x unde e remove friend.