| Mony a întrebat:

Cum sterg sau sa blochez un prieten de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Dai click sus în dreapta unde scrie "Profil", apoi la secţiunea "Prieteni" (din partea stângă) dai click pe "Afişează-i pe toţi", intrii pe profilul acelui prieten pe care vrei să-l ştergi, după care dai click pe "Scoate din lista de prieteni" (e acolo jos de tot în partea stângă, deasupra la "distribuie"). După ce îl vei şterge, dacă vei mai intra pe profilul său, vei vedea că o să apară acolo pe pagina lui o opţiune de "blocare utilizator". Cam asta ar fi.
O seară frumoasă! happy

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Dai ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca i-am dat blocare utilizator? Si nu mai ma vede deloc, cum fac sa-l bag din nou? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi blochez facebook?