| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un cont de Facebook daca i-am uitat parola?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un cont de FB nu se sterge, se poate dezavtiva la cererea ta, daca ai parola sa intrii in el si sa ceri asta.
Daca ai uitat parola, mergi la logare si sub casuta unde scrie "parola" sau "password" vezi ca scrie "forgotten password" si dai click pe el.
Imediat Adminul de la FB iti va trimite p[e adresa de email o noua parola, cu care te vei putea loga in FB.
Mai departe... faci ce doresti.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti sterge! Intai trebuie sa rezolvi parola...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Rogi prietenii sa dea raport ca fiin fake si se ocupa Facebook de asta.