| 2Names a întrebat:

Cum sterg un cont de NETLOG? Funda :3

Răspuns Câştigător
| AlexandraPatty92 a răspuns:

Pai call meonecteaza-te la contul tau netlog,click pe,, setari,, in dreapta sus; clock pe,, cont,,;-click pe,, stergere,,;-alege motivul pentru care vrei sa stergi contul. (urmeaza pasii)
Sper ca te-am ajutat, funda? :*

| AlexandraPatty92 a răspuns (pentru AlexandraPatty92):

Acolo unde e emoticanul am scris "conecteaza-te" iar acolo unde am scris "clock pe(...)" era "click pe.(...)" Scuze pentru greseli :* Funda te rog

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Uite aici cum se sterge --->http://ro.netlog.com/go/helpdesk/view=question&faqid=211

O zi buna!

| Chamberlin a răspuns:

Poti sa trimiti un e-mail organizatiei in car sa spui ca nu iti potisterge contul.
funda :3

| mihay198722 a răspuns:

Conecteaza-te la contul tau Netlog (introdu nickname-ul si parola)
- Click pe 'Setari' in dreapta sus
-Click pe 'Cont'
-Click pe 'Sterge’'
- Alege motivul pentru care vrei sa-ti stergi contul Netlog
- Urmeaza pasii

| BeatriceNagy a răspuns:

1. Conecteaza-te in cont. 2. Intra la setari (sunt sus in dreapta ) 3.Da click pe "cont" 4. Da click pe "sterge" 5.Alege un motiv pentru care vrei sa iti stergi contul. 6. Urmeaza pasii care o sa iti vina.