| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un fisier care imi da eroare cand vreau sa-l sterg?
Fundita:d

Răspuns Câştigător
| Jhon_9672 a răspuns:

Il poti sterge folosind un unlocker:
http://ccollomb.free.fr/unlocker/

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Cu unlocker!

| ionel a răspuns:

"unlocker" incearca cu el, nu e foarte bun (daca fisierul e folosit de o aplicatie a sistemului de operare unlocker nu te poate ajuta) dar poate reusesti.
Daca tot nu merge apesi Ctrl+Alt+Del intri in Task Manager (asta daca te pricepi) si inchizi din programe de acolo.
Daca ai virus cauta-ti un antivirus... daca ai spyware intra din nou in Task Manager cauta aplicatii pe care nu le recunosti, intra in Prefetch din Windows\Prefetch cauta aplicatii pe care nu le cunosti... apoi frumos folosind google cauti informatii despre aplicatiile alea adica unde se copiaza
si gata mergi unde se copiaza le stergi si ai scapat de el implicit poti sterge si fisierul tau tongue

| dydo a răspuns:

Ctrl shift delete

| DeeutzaAndreeutza a răspuns:

Pai poate merge la my computer si acolo poate iti arata ce trebuie sa faci.