| DeejayAndr3y a întrebat:

Cum sterg un folder care nu merge sters
?
este. exe
Funda si vot

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI UN FOLDER SAU UN FISIER CARE NU SE STERGE
Intra in Safe Mode cu tasta F8 si sterge-l de acolo! Daca nu merge descarca de aici Unlocker http://unlocker.ro.malavida.com/d913-descarcare-gratuita-windows Unlocker este un program de calculator folosit pentru a elimina fisiere.
Unlocker elimina fisierele blocate sau fisierele ce nu se pot elimina.
Unlocker detecteaza si elibereaza de aplicatiile si procesele ce blocheaza un fisier pe care vrem sa îl eliminam.
Cu Unlocker putem elimina orice tip de fisier aflat în uz, blocat de un virus sau de oricare alta aplicatie.
Unlocker este foarte util atunci când vrem sa eliminam manual fisiere infectate de virusi.
Bafta!

| DeejayAndr3y explică (pentru neluL):

NeluL cum downloadez acest program ca imi da SWEETim

6 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Cel mai simplu mod de sters folder care nu merge sters: http://xux.ro/cum-stergi-un-fisier-folder-care-nu-se-lasa-sters/

| Olaru_Nicolae_1992 a răspuns (pentru Tlbi):

Mersi mult Tibi, super

| viavo a răspuns:

Daca este exe nu poate fi un folder acel exe e un fisier executabil pe care trebuie mai intai sa il opresti din task manager il vei gasi la aplicatii sau la processes il selectezi si dai klik pe end task end process si pe urma cu succes vei avea posibilitatea de a sterge fisierul exe

| Memecy a răspuns:

1) restart la PC
2) acum incerci sa il stergi
in cel mai rau caz il poti sterge dupa 1 zi doua si eu am patit
3) asigura-te ca acel ".exe " nu face trimitere la alt program