| terminator_7004 a întrebat:

Cum stergi o aplicatie din iPhone? Poti din meniul lui sau trebuie cu iTunes?

3 răspunsuri:
| addme a răspuns:

Cel mai simplu: tii apasat pe iconita. si o sa iti apara un X, asa se sterge cel mai simplu! Aplicatie o sa iti apara in continuare in ITunes numai ca o nu o sa fie bifata, asadar nu se va instala inca o data!
PS: cand tii apasat pe iconita o sa apara X la toate aplicatiile (ecranul iti va "tremura" si vei putea muta si aplicatiile intre ele) iar ca sa iesi din starea de "tremurat" si modificat pozitie iconite apesi pe Butonul principal!

Sper ca ai inteles ceva!winking

| andypandy a răspuns:

Poti tine apasata iconita...pana incepe sa "tremure" atunci o sa apara un x... poti apasa pe el.

| me a răspuns:

Pai poti si din iphone si cu itunes.
pasul unu:tine apasat pe iconita aplicatiei respective pana incepe sa tremure. o sa vezi un x apasa pe el si dupa aceea iti va pune o intrebare la care raspunzi cum vrei.
succes