| LeonardRoller a întrebat:

Cum stiu daca o persoana de pe facebook nu mi-a acceptat prietenia?

3 răspunsuri:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Cum a spus si mari dar imediat ce ti-a acceptat prietenia va apare la notificari.

| mari442 a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective si daca inca iti apare acolo "Cererea de prietenie a fost trimisa" inseamna ca nu ti-a acceptat-o.

| LEgaCYHunTer a răspuns:

1.Daca nu ti-a aparut la prieteni
2. Daca ai trimis invitatia intra la fa-ti mai multi prieteni si ultate daca mai arata confirmare in primire la persoana respectiva la