| crista18 a întrebat:

Cum sunt Lenovo ca laptop-uri?
Configuratie: RAM 6GB, Hard Disk 750GB, procesor Intel Pentium Dual Core 2, 1GHz, placa video dedicata 2048MB Nvidia GeForce GT 540M.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar trebui sa fie bune find o firma sucursala lui IBM. Depinde si cum il nimeresti. Pare sa fie bun.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Ca si pret e ok.Dar calitate a materialelor din care e facut lasa de dorit.

| felinamiaumiau a răspuns:

Este bun, dar preturile sunt un pic exagerate. Poti gasi un HP la aceeasi configuratie mult mai ieftin si sunt la fel de bune.