| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum te conectezi pe Youtube de pe un smart tv?

1 răspuns:
| AngelKoaka a răspuns:

Pai poti in 2 moduri:
1. Folosesti browser-ul de la Smart TV pentru a intra pe YouTube si te conectezi cu un cont pe care il ai deja sau in cazul in care nu ai iti poti face unul.
2. Poti folosi optiunea,, Proiecteaza pe TV" de pe YouTube: Alegi un videoclip, iar sus in dreapta la videoclip o sa-ti arata un simbol cu un TV, apesi pe el si se va conecta la Smart TV-ul tau.
Dar ca sa faci astea trebuie ca TV-ul sa fie conectat la internet (printr-un cablu LAN sau Wi-Fi)

Sper ca te-am ajutat!winking