| AndraNicoleta a întrebat:

Cum transfer credit de pe un abonament cosmote pe o cartela Vodafone?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Etana a răspuns:

Nu poti transmite credit de la o retea la alta.

| AndraNicoleta explică (pentru Etana):

Da...am observat.

3 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

*100# si dai 4.Transfera credit si vezi daca merge daca nu, nu iti da voie ca esti pe abonament nu mai stiu sigur daca ai voie sau nu dar tu incearca... sper ca te-am ajutat succes

| octavitza a răspuns:

Trebuie sa scrii la tastatura *444*(numarul banilor ce vrei sa ii trimiti)si dies. Apoi scrii numarul de telefon al persoanei ce trimiti creditul si dupa aceea dai clik pe apelati si gata.