| Kamakura a întrebat:

Cum transfer Fişiere de pe pc cu xp (nu muzica imagini sau video) Prin cablul usb? Vreau să transfer un fişier apk+ unul obb iar când conectez telefonul la pc arată conectat ca dispozitiv media(Merge să transfer doar media)sau ca cameră foto.(am Samsung galaxy s4 19505)

5 răspunsuri:
| Pirvu_Vlad_1994 a răspuns:

Salutare!
Pai daca ai WIFI iti instalezi TeamViwer pe calculator si pe telefon si dupa ce te-ai conectat alegi opriunea trafic de date.
Ozi buna!
Pe data viitoate. happy

| franco2003 a răspuns:

Daca nu merge direct videoclip inearca sa il bagi in fisier

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Men! descarca programul Wondershare for mobile si o sa transferi ce vrea muschiul tau!
nu ai micro sd pe telefon?
Eu pe tab am micro sd si scot micro sd-ul din tab il bag in., stai putin!? tu nu ai intrare de mmc nu?,, daca nu, usbul e la putere! (daca da, bagi sd-ul in mmc si transferi apk-ul acolo+data[obb] reintroduci sd-ul inapoi in telefon si gata) hai succes!

| USK a răspuns:

Intra in setari, acctivezi modul stocare/depanare, atunci o sa poti sa faci schimb de fisiere intre telefon si pc.

| Kamakura explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Am să încerc cu wondershare...(Am sd dar e de 2 gb şi vreau să transfer ceva de peste 2 gb)