| URSaKe a întrebat:

Cum transform un pdf in fisier video? un program ceva? ofer fundita

Răspuns Câştigător
| PetruDolhescu a răspuns:

Nu cred ca este posibil. Insa din PowerPoint in video se poate. Uite aici cum:http://imperfect-blog.blogspot.com/......point.html

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Hey.
Nu am auzit sa poti transforma un fisier pfd intr-un video, poate am ramas in urma cu tehnologia laughing

| vader a răspuns:

In film nu dar poti incerca sa faci ceva in powerpoint unde pe fiecare slide sa pui o pagina din pdf.

| DEBrown a răspuns:

Este imposibil asa ceva.

| ღAnonimღ a răspuns:

SCHIMBI TERMINATIA. de ex fisierul e asa: fisier.pdf
iar tu pui fisier.mp3. nu stiu daca merge dar alta solutie nu exista.

| danp a răspuns:

Ori powerpoint, cum a scris vader mai sus, ori faci captura video de ecran si editezi/convertesti rezultatul