| GrindRoad a întrebat:

Cum trebuie sa setez placa video sau ce trebuie sa instalez pentru a se vedea mai bine videoclipurile mele?

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Cu orice placa video onboard sau nu, poti vizualiza fisiere media( cum zici tu, videoclipuri) aici intervine, ce fel de player utilizezi, si daca ai instalate codecurile video pentru acel player. scrie pe privat ce player folosresti si iti dau link cu codecurile video!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa setezi placa video pentru videoclipuri. uitate si vezi ce marca e si instaleaza un driver pentru ea. stelutza si funda