| raulXXX a întrebat:

Cum trimit muzicaa sau poze prin bluetooth de pe Samsung galaxy I5500 ca nu de mult mi-am cumparat unu si nu prea stiu cum s aumblu pe lelaughing.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca sa timiti isntaleaza din playstore es file manager, si cu ala poti trimite. ca sa primesti, trebuie doar sa activezi bluetooth-ul si sa fie vizibil

| raulXXX explică (pentru sltlp):

Da da unde gasesc"playstore es file manager"? ..ca am cautat si nu am gasit

| sltlp a răspuns (pentru raulXXX):

Zaulaughing https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lc3Ryb25ncy5hbmRyb2lkLnBvcCJd

| tteo92 a răspuns:

Salut!
E ca la orice telefon, mai intai trebuie sa-ti activezi bluetooth-ul apoi poti primii ce vrei, de la oricine.