| Sn0wY a întrebat:

Cum trimit o melodie dupa Samsung Galaxy Y pe alt mobil?
Avem bluetooth-ul activat dar nu gasesc trimitere nicaieri straight face.
Eu pot primi dar nu pot trimite.

Funda! Plss

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut cauta ceva de genu partajare sunt 2 sagetele si dai acolo partajare prin bluethot.

2 răspunsuri:
| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

In optiunile melodiei da expediere si o sa iti dea mai multe optiuni 1. mesaj 2.sms 3 blutooth asa stiu e bafta!

| roxanaghiuzan a răspuns:

Am si eu telefonul asta si nici eu la inceput nu gaseam dar am reusit pana la urma. Dai la fisierele mele la muzica la melodia care vrei sa o trimiti la optiuni si dai partajare si gata.Bafta.