| movyx a întrebat:

Cum trimit poze dupa pc pe telefon prin bluesoleil?

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Deschizi blooth, dublu click pe telefon, click dreapta pe a sasea de la stanga spre dreapta, send object, si dai ok de pe telefon, dublu click pe poza

| RimePeHartie a răspuns:

Iti trebuie stick de bluetooth. ai?

| marrinnaa a răspuns:

Pai dupa ce ai instalat cdul si este pus in unitate acel stick iti activezi bluetoothul pe telefon.deschizi din pc bluetoothul (dublu click pe iconita) si dai my bluetooth->bluetooth device discovery o sa-ti apara numele de la telefon si dai dublu click pe el apoi ti se cere permisiunea pe telefon daca permiti ti se deschide o fereastra care iti arata numele la documentele din telefonul tau si de ex daca tu vrei sa trmiti poze dai click pe images sau cum se numeste folderul tau intri in pc dai copy la poze si dai paste in folder big grin sper ca ai inteles