| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimiţi cuiva un link către YouTube direct la un anumit timp dintr-un clip de pe telefon/tabletă? Am găsit pe net o modalitate, dar nu funcţionează.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Linkul îl trimiți așa. Trimiți linkul către acel clip.
Alături în email indici timpul așa. Minutul 4.18 asta însemnând minutul 4 și 18 secunde,

| NLS a răspuns:

La mine functioneaza.
1. Deschizi YouTube din browser.
2. In dreapta sus ai... nu mai retin exact> o roata dintata sau 3 puncte asezate vertical.
Apesi acolo, si o sa vezi Desktop, pe care il selectezi sa intri in modul Desktop.
3. Mai departe e ca pe PC, apesi lung pe ecran si o sa gasesti ce doresti.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

URL-ului ii mai adaugi un atribut: "t" si il setezi la secunda de unde vrei sa inceapa. Il separi de restul URL-ului prin "&".