| anonim_4396 a întrebat:

Cum upgradez Minecraft PE de la 0.3.3 la 0.7.2(ultima versiune)
P.S. : Eu joc pe tableta si il am de pe Magazin Play
Ca nu vreau sa il sterg si sa pierd tot si sa plătesc pentru inca o descărcare straight face

9 răspunsuri:
| redy04 a răspuns:

Intrii in market. Cauti minecraft pe. intrii pe aplicatie si dai update.

| Mihaita23 a răspuns (pentru redy04):

Da unde ii butonul update ca nu ii nicăieri

| redy04 a răspuns (pentru Mihaita23):

In market, dai pe minecraft pocket edition. in loc de install o sa iti spuna update. asta daca nu si-a facut deja automat.

| Mihaita23 a răspuns (pentru redy04):

Imi apare numa Dezinstaleaza si Deschideti.
Oare e din cauza ca eu il am de la un prieten (mi lor trimis prin bluetooth)?

| redy04 a răspuns (pentru Mihaita23):

Pai stai putin asa. tu sustineai ca ai cumparat aplicatia. si daca apare doar desinstaleaza si deschideti inseamna ca detii deja ultima versiune :-).

Răspuns utilizator avertizat
| Magiculmarian32 a răspuns:

Frate te duci acolo in market te duci in APLICATIILE MELE si acolo sus sunt doua chestii INSTALATE si mai era acolo ceva, ei te duci in INSTALATE si acolo gasesti aplicatia ta si mai in margine ar trebui sa gasesti ACTUALIZARE (asta e pentru versiunea in romana) Pentru a-l face in romana te duci in setarile telefonului si gasesti limba si asa mai departe! sper ca ti-am fost de folos happy

| moldo88 a răspuns:

Salut poti descarca de aici http://apktablet.com/2013/07/minecraft-pocket-edition-0-7-2-apk-download/ si il pui pe card micro sd(faci un folder numit mc) si pui acolo ce ai descarcat apoi intri pe tableta pe memoria cardului si dai run(daca nu iti merge intra in setari la aplicatii si surse necunoscute) dupa ce l-ai instalat vei avea minecraft pe0.7.2 cu tot ce ai construit Sper ca te-am ajutat;)

| Cristi3333XxX a răspuns:

Deci intri pe Magazin Play si dai Actualizare si nu pierzi nimic scrie undeva Actualizeaza acolo trebuie sa dai