| Manuel27 a întrebat:

Cum va merge fifa 12 cu placa video ati 6570 1gb? Si la cate anti analise? si ce obtiuni?

6 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Ce procesor ai ?

| imaqtpie a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JIHKxfmLzpo sa iti face o idee, daca monitoru are rezolutia 1280x1024 cred ca vei juca pe max cu vreo 30-40 fps sper sa nu ma insel :)

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

La 1024x768 o sa-ti mearga bine. Dar, dupa cum spune si Nas_5666, trebuie sa stim si alte specificatii al PC-ului. Dupa placa, cred ca ai un pc care indeplineste totusi cerintele minime.

| Manuel27 explică:

Pai am un x3 450 amd

| Manuel27 explică:

Si cu ce setare? cu aia pentru ati sau ambele
?

| imaqtpie a răspuns (pentru Manuel27):

Presupun ca pe amandoua.Nu sunt sigur. Dar joci numai fifa? http://www.youtube.com/user/TheEdward234 Vezi ca ai mai multe teste cum merg jocurile pe placa asta.