| banu007 a întrebat:

Cum vad de cat am placa video?

5 răspunsuri:
| danut93 a răspuns:

Start->Run->scrii "dxdiag"si acolo ai toate informatiile despre sistemul tau. Display pentru placa video.
Iarasi daca ai Windows 7:
Start->Search->scrii "System Information". La fel ai toate informatiile despre configuratia calculatorului tau.

| banu007 explică (pentru danut93):

Dar unde sa ma uit? Ca nu stiu.

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Intri in start dai la run, scrii "dxdiag" si dai la display. Acolo imi arata si cum se numeste si toate datele despre ea (funda)big grin.

| daniel18 a răspuns (pentru banu007):

Star-Run-scrii"dxdiag"-system-directx files- dai "display"! happy

Alte răspunsuri