| IIIshaneIII a întrebat:

Cum vad istoricul cautarilor pe google,am vazut ca daca caut ceva si am mai cautat in trecut apare cu mov cand caut, stie cineva?

5 răspunsuri:
| iHateLuckyPersons a răspuns:

Ctrl+h

| IIIshaneIII explică (pentru iHateLuckyPersons):

Nu ma refer la istoricul broswerul-ui, cand scrii in motorul de cautare,, muzica 2017 noua,, si apuci sa tastezi cateva litere apare cu mov daca tu candva in trecut ai facut exact aceiasi cautare, dar sa fi fost conectat pe respectivul cont de google

| Pavell a răspuns:

In partea dreapta jos ai asa: Confidentialitate, Termeni si Setari, tu dai clic pe setari si apoi apare o fila micuta si ai mai multe de ales de acolo...tu dai la istoric. Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu!