Întrebare recomandată | NaNaNu a întrebat:

Cum verific dimensiunea unui document google inainte de a-l salva pe un stick?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-i ăla "document google"?

| Dandinelle a răspuns:

Oricum downloadezi documentul pe calculatorul tau, si ai optiunile de salvare, pdf. text etc. Depinde de ce format alegi, downloadezi, te duci in folder-ul unde ai salvat si dai click dreapta-> proprietati si vezi dimenisunile acolo.
Document google poate vrea sa zica ca e un document de pe google drive. Dar ca sa le downloadezi mereu alegi pe ce format sa downloadezi.
NaNaNu - daca nu e vorba de asta, poti adauga mai multe detalii?