| nukeyly a întrebat:

Cum vezi un terminal mobil Motorola MC65 in windows 10, pe usb, il detecteaza in out da nu-l vede fizic

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Vezi, daca la conectare (telefon-calculator) nu apare pe telefon (si /sau pe PC) un mesaj (meniu de conectare). Daca da, alege conectare "de date".
2. Daca nu apare nici un asemenea mesaj pe ecranul telefonului /calculatorului, atunci intra pe site-ul producatorului si vezi ce soft iti da pentru modelul (si Windows-ul tau) - descarca-l si instaleaza-l pe PC.