| aXy99 a întrebat:

Cum vi se par magazinele online gamestore si mediagames? Sunt de incredere, ati cumparat ceva de acolo? Ati intampinat vreo problema?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat de pe gamestore Need For Speed Underground 2 si nu am avut nicio problema. A venit acasa in cutia originala a jocului.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Da, sunt de incredere! Eu nu am intampinat chiar nicio problema si le-am recomandat si prietenilor mei sa cumpere si au efectuat si ei cateva achizitii si au fost la fel de multumiti! Meriti"a doua sansa"

| aXy99 explică (pentru FoxyM):

Vorbesti de ambele sau de unul anume? Jocurile/consolele sunt noi, originale, returnarea este posibila fara probleme?

| FoxyM a răspuns (pentru aXy99):

Ambele! Totul posibil!

| aXy99 explică (pentru FoxyM):

La ce te referi prin "ambele"? E cam alambicata conversatia asta laughing

| FoxyM a răspuns (pentru aXy99):

Ambele magazine online

| aXy99 explică (pentru FoxyM):

Adica ambele sunt de incredere?

| FoxyM a răspuns (pentru aXy99):

Desigur!happy

| CautFilmHorror a răspuns:

Nu. ia de la steam

| aXy99 explică (pentru CautFilmHorror):

Steam vinde console mai nou?