| Anndreearalucaaa a întrebat:

Cum vi se pare iph8?
Cat v-a tinut? Bateria? E rezistent?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E deja bătrân și rămas in urmă

| Anndreearalucaaa explică (pentru sierra1):

Nu ma intereseaza generatia
Ma intereseaza calitatea lui

| sierra1 a răspuns (pentru Anndreearalucaaa):

Un bunic rămas in urmă ce calități mai poate avea?

| Anndreearalucaaa explică (pentru sierra1):

Gandesti foarte foarte prostlaughing))

| DenqOO a răspuns:

La momentul lui a fost foarte bun. Si cred ca era o optiune mai buna decat X.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Am avut Iphone 6... un gunoi!

| Darky000 a răspuns:

Timp-ul de viata a unui telefon depinde si de cum il folosesti, daca il folosesti 12 ore pe zi, iti dai seama ca bateria se va deterioara putin cate putin, pana vei ajunge sa o schimbi. Dar iphone 8, chit ca a ramas in urma, Este inca un telefon bun. Nu stiu la ce te referi prin rezistent, dar daca ii pui o husa, sigur este mai rezistent.