| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare pc-ul meu : System type love struck64-based PC
Procesor :AMD athlom(tm) 64x2 Dual Core Processor 4200+, 2210 Mhz 2core(s), 2 Logical Processor(s)
Bios Version/Date : American Megatrends INC. P1.30, 4/9/2008
SMBIOS VERSION : 2.
Installed Physical Memory (RAM) 2.00 GB
Total Physical Memory 2.00 Gb
Total Virtual Memory 4.00 GB
Windows : 7 Ultimate

6 răspunsuri:
| andre111 a răspuns:

Smbios VERSION 2.50! pentru cei ce nu inteleg

| XtReMee a răspuns:

Bunicel cat de cat

| ilie98 a răspuns:

E bun

| javiga a răspuns:

E bun de mario dar nu cred ca o sa joci la cerinte maxime

| taken a răspuns:

Eu cred ca este slabut.Ce placa video ai? Tu stii mai bine cat este de bun.Ce jocuri ai jucat pe el?

| r3ally a răspuns:

Slabut! happy Sfat : mareste-i RAM-ul pentru ca ceea ce ai tu pe el e memoria minima pentru win7. Iti va merge mult mai bine cu un 4/6 gb RAM. Placa video e importanta daca esti pasionat de jocuri...