| DumitruS a întrebat:

Cum vi se pare televizorul asta, il are careva, sunteti multumit de el?

http://pretcazut.ro/televizor-led-samsung-125-cm-49/

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu da detalii despre tv ce parere as putea avea? happy

| DumitruS explică (pentru lpavel):

Cine sa dea? Detaliile se vad pe site-ul alui care il vinde zic eu, adica evomag.

| lpavel a răspuns (pentru DumitruS):

Pai exact! si de ce nu ai dat un link unde se vad si detaliile? happy fara detalii nu am o parere! happy

| DumitruS explică (pentru lpavel):

Imi cer scuze pentru eroare, nu stiam ca iti e atat de lene sa mai dai un click ca atat e tot ce ai de facut. wtf...

| lpavel a răspuns (pentru DumitruS):

Dar tie, ti-a fost lene sa dai un link unde pot vedea si detaliile? Tu ai nevoie de ajutor nu eu! daca vrei sa fi ajutat pune un link normal daca nu pui, sa fi sanatos! happy

| DumitruS explică (pentru lpavel):

Nu era vorba de lene, eu am pus link-ul unde am gasit informatia.
Iti dai seama, daca nu-mi raspunzi tu, e tragedie, ca doar tu esti pe site-ul asta.

Hai merci de intentie si sanatate.

| lpavel a răspuns (pentru DumitruS):

Pai de obicei nimeni nu se apuca sa caute petru tine informatia cand tu ai fi putut pune dar nu ai pus! happy Bine fie cum vrei tu happy

| DumitruS explică (pentru lpavel):

Hai mars!winking