| CeVorbestiMa a întrebat:

Cumva am reusit sa-mi intorc ecranul cu susul in jos.Adica bara este sus in loc sa fie jos si tot asa...cum repar asta?

Răspuns Câştigător
| Aw3sometron a răspuns:

Apasa ctrl, alt și săgeată în sus (↑) simultan. Dacă asta nu funcționează dă click dreapta pe desktop și apasă pe display settings și selectează la orientation landscape.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puteai spune si la ce anume.

| CeVorbestiMa explică (pentru darrio2007):

Poftim?

| darrio2007 a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Ce ecran?

| CeVorbestiMa explică (pentru darrio2007):

De la laptop

| darrio2007 a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Asa da.Ti-a raspuns deja Rainbow.

| Gonrax a răspuns:

Oh. E foarte ușor.
Dai click dreapta pe taskbar (bara de jos/sus) și apeși Properties.
La taskbar location on screen dai pe bottom.
Nu știu dacă asta e problema, sau dacă ai tot ecranul întors...

| CeVorbestiMa explică (pentru Gonrax):

Am tot ecranul intors.....bara de start cum am zis iconite tot... absolut tot ecranul e cu susul in jos