| bogdan324 a întrebat:

Cumva este din cauza unor noi angajati sau ultimul driver de la nVIDIA e facut expre sa scada performanta placilor din seria 10, nu de alta dar am vazut pe Youtube o diferenta destul de mare in ultimul driver, o pierdere de 10-15fps-uri in majoritatea jocurilor.
O fi ceva ce imi scapa? Or fi frametime-urile mai mici in schimbul unor fps-uri in minus? sau pur si simplu performanta este taiata expre sa cumperi placi noi?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa se promoveaza noua tehnologie

| Superior a răspuns:

In cazuri ca acestea inca ai driverul de pe DVD-ul placii video care vine in cutie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Performanta este taiata. Am pus mana pe un GTX750Ti si initial avea 220H/s pe CryptoNote iar dupa update a scazut la 175H/s.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Astia copieaza pe cei de la Samsung si Apple

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta chiar mă face să mă simt prost că sunt de partea echipei verzi.