| NLS a întrebat:

Cunoaste cineva o aplicatie PDF completa, gen Acrobat Pro, care sa aiba un pret acceptabil?

Stiam ca Nitro PDF are de toate (inclusiv OCR, important pentru mine), dar e 160 euro in general, (acum e redus la 120 pana la finalul lunii in curs)

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Da. Infix PDF Editor: https://www.iceni.com/infix.htm
Pretul porneste de la 9 Euro/luna.

| NLS explică (pentru Lostlyric):

Nu am de gand sa il cumpar, pentru ca lipseste exportul spre Excel, insa e singurul program de genul asta ce are Find and Replace.
Thanks a lot!

4 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Are si OCR.

| NLS explică (pentru Lostlyric):

Stii cumva daca suporta export spre Excel si Word?
E FOARTE interesanta functia Replace oricum, e prima data cand vad asa ceva la un editor PDF.
Ms mult, il pun pe lista! happy

Eu am gasit dupa multe cautari PDF Xchange Pro, (104 euro), e aproape ce imi doream, DAR nu are export catre Excel, doar catre Word si PowerPoint.

Nitro PDF Pro e singurul program complet gasit pana acum, putin cam scump ce-i drept.

| Tpufan123 a răspuns:

Era o chestie cu verde tin eu minte si te lasa sa faci mai multe, chiar sa editezi pdf ul deja facut si d'alea, cred ca era undeva la 15 euro sau 30, nu mai stiu, o sa incerc diseara sa vad daca o mai gasesc!