| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva un program sinonim Movie Maker care sa fie free?

4 răspunsuri:
| sti a răspuns:

VideoPad Video Editor o aplicatie pentru editarea video
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470

| Cryss a răspuns:

Incearca pe download.com, iti da si programe similare si poti cauta programe care sa aiba licenta gratis happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ProShow Gold- il foloseam pentru. a face colaj foto insa nu mai stiu sigur daca foloseste si pentru. secvente video oricum e foarte bun si este gratis, incearca-l caci merita