Întrebare recomandată | RobertMoon a întrebat:

Cunoașteți un site ok cu interfață ușoară pentru stocare online care să fie și free pentru măcar 10gb? În ultima vreme am lucrat la multe documente pe care le-am salvat pe stick etc și vreau să le încarc și pe ceva online în caz că uit stickul etc.

Răspuns Câştigător
| HeSty a răspuns:

Google drive

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trimiteți-le pe email, gmail oferă 15Gb

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu daca cunosc! dar poti sa intrebi pe altcineva! care stie!

| cuvant a răspuns:

Google drive, one drive, dropbox si altele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google drive.

| Magaforce32434 a răspuns:

Este un site mega care iti ofera 50gb free, viteza foarte mare la upload si la download

| NegulescuDaniel23 a răspuns:

Incearca cu Mega drive, este foarte usor si ai pana la 15 gb de stocare in cloud!

| Squeez3e a răspuns:

Investeste intr-un hard disk extern si ai cata memorie vrei si e cam greu de pierdut