| anonim_4396 a întrebat:

Daca adaugi pe cineva la prieteni apropiati pe facebook, acea persoana poate sa vada asta?

4 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua
Nu nu apare,apare doar cand o treci la membru de familie
Sau cand de exemplu e generata o pagina sa zicem cu luceul sau un loc de munca si tu adaugi acea persoana la acea lista,atunci da acea persoana primeste notificare ca tu ai mentionata in acea pagina
Atunci cand adaugi pe cuneva la prieteni apropiati te ajuta doar pe tine de iti arata icoana de favoriti si primesc tot ce scrie, tot ce posteaza stari, fotografii, clipuri video, etc nu iti scapa nimic de ce face respectiva persoana
Sper ca am putut sa te ajut
Sa ai o zi frumoasa
Marius

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu poate! am făcut eu experimentul și nu a mers happy îți apare numai ție, atât.

| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Cred ca vede.Este ca si chestia aia cu sora/frate/mama sau ce-o mai fi.Dar eu nu prea stau pe facebook.Prefer sa citesc carti cu vampiri laughing
Insa poti incerca pentru a fi sigur.Mai fa-ti un cont de facebook la vrajeala, apoi adauga-te singur la prieteni apropiati si vezi ce se intampla happy
O seara frumoasa! happy

| Danişor a răspuns:

Salut! pai da se vede. Faceebokul e ca si chestia ai cu sora/frate/mama etc...