| Elena007 a întrebat:

Daca ai cumparat un cablu de la Flanco,si dupa vrei sa il returnezi, vei primi baniiinapoi sau va trebui sa cumperi ceva de valoarea cablului?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Daca ai un motiv serios in legatura cu cablu care prezinta rebuturi (defecte de fabricatie) impreuna cu bonul de cumparare ii przinti vanzatorului pentru a putea schimba altul, astfel ca marfa buna daca este vanduta nu se mai primeste inapoi si nici nu se schimba!

1 răspuns: