| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai doar adresa de gmail a unei persoane, exista vreo sansa sa poti afla care este contul de YT al acesteia, evident fara sa o intrebi?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Este aproape imposibil sa gasesti contul de Youtube dupa adresa de gmail. Ai o speranta daca si-a trecut contul de Youtube dupa nume sau chiar dupa numele adresei de gmail.

4 răspunsuri:
| MuCelMic a răspuns (pentru anonimg):

Stii, cand conversezi pe mail cu cineva, daca te duci pe profil lui, apare o poza, numele si adesa de gmail. deci daca e sa cauti contul de yt... poate il gasesti cautand numele ala si sa coincida cu poza... corect?

| MuCelMic a răspuns (pentru anonimg):

Deci am facut un test incercand sa gasesc dupa poza (desi contul yt exista) nu am gasit nimic...
nu stiu ce sa zic...

| anonimg a răspuns (pentru MuCelMic):

Pe Youtube găsești doar după nickname-ul care și l-a ales, și după nimic altceva. Dacă nu și-a trecut la nickname numele sau adresa de email, atunci nu-l poți găsi.

| anonimg a răspuns:

Vezi tu, de exemplu eu mi-am făcut cont de Youtube mai înainte ca Google să facă adrese de email. Așa poate să aibă mulți.
Mai există neșansa ca să găsești canalul de Youtube care îl cauți, și să fie gol.
Deci există multe imposibilități de găsire a ceea ce cauți.