| Sfivdyh a întrebat:

Daca ai un cont Google pe doua telefoane poți vedea ce faci pe un telefon pe celălalt adică dac caut ceva pe google pot vedea pe ceilalți telefon

1 răspuns:
| ProstSiTrist a răspuns:

Pe istoric normal ca se va vedeam dar de ex daca cauti de multe ori sa zic,, ikea,, cand scrii doar litera ii iti va aparea ikea primul pentru ca asa sugereaza google-ul dar pe al doilea telefon nu
Daca vrei sa te uiti la filmele pentru adulti (de asta ma gandesc ca intrebi